Чудеса поділля та Буковини

Програма туру Чудеса поділля та Буковини Вартість: дорослі 1350 грн., діти до 12 років 1300 грн.

Виїзд з РІВНОГО, ЛУЦЬКА та ЛЬВОВА Можлива індивідуальна організація турів для груп від 6 до 51 осіб. Можлива розробка індивідуальної програми. Можлива оргіназація туру зі зручним для Вас часом і місцем для груп.

Умань

День 1

04.00 - виїзд з міста Рівне (виїзд з інших міст повідомимо індивідуально)

02.40 - Виїзд з Луцька.

08.30 - зупинка на сніданок.

*Увага! Програма видозмінюється тільки на виїзд 17-18 квітня під час цвітіння тюльпанів. «Чудеса Поділля і Буковини + Долина тюльпанів» )

*За сприятливих погодніх умов*

Переїзд до с. Мамаївка. Фотосесія у долині тюльпанів, що знаходяться неподалік Чернівців – “українська голандія”. Місцевий підприємець висадив 60  видів тльпанів на території 1 га. Навесні галявина перетворюється на веселку – око тішать тюльпани від білого і оранжевого до темного червоного, фіолетового та жовтого кольрів.

11.30 - Приїзд до Чернівців.

12.00 – 13.00 - Також запрошуємо Вас до колишньої резиденції митрополитів (тепер це стіни Чернівецького Національного університету), архітектура та шарм якої нікого не залишить байдужим.

13.00 – 14.00 – обід у кафе.

14-00 - 16-30 - Екскурсія по одному з найпрекрасніших міст України - Чернівцях. Це важливий культурний та науково-освітній осередок України, який залишить після себе тільки незабутні враження. Ми прогуляємося по Турецькій площі, дізнаємося таємниці та легенди вул. О. Кобилянської, відвідаємо алею зірок і ще багато іншого

16.30 – 18.00 – вільний час.

18.30 – 19.00 – поселення в готель.

Вінниця

День 2

08.00-08.30 - прокидаємось і вирушаємо на екскурсію.
10.00 - 12.00 - Розпочнемо другий день з відвідання ще одного з "семи чудес України" - Хотину. Іноземці це місто називають райським куточком на планеті, з багатою культурою та закріпленими традиціями. Хотинська фортеця досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра й просто перехоплює подих з перших хвилин перебування.

12.00 – 13.00 - Обід.

14.00 – 16:00 - екскурсія по фантастичному місту, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. "Квітка на камені" саме так ще називають місто Кам’янець, він визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні... Ми помандруємо старим містом, де оглянемо стару фортецю (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.), поруч знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого міста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною та багато іншого.

І звісно ж відвідаємо неймовірну Камянець-Подільську фортецю - частину оборонної системи міста Кам'янець, колишньої столиці Подільського князівства, яка входить до Національного історико-архітектурного заповідника «Кам'янець» - одного з «Семи чудес України».

16.00 – 17.00 – вільний час.
17.00 – 22.00 - повернення додому.

У вартість туру включен

  • проїзд комфортабельним автобусом, або мікроавтобусом;
  • проживання в садибі (готелі): 2-, 3-, 4-місні номери на вибір;
  • трансфер до туристичних об'єктів;
  • супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
  • страховий поліс (груповий).

Додатково оплачується:

Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, а саме:

- Кам’янецька фортеця (загальний, пенсійний – 60 грн., студенти і учні – 40 грн.);
- Хотинська фортеця (загальний, пенсійний – 70 грн., студенти і школярі – 35 грн.);
- Чернівецький університет: дорослі - 60 грн, 20 грн. -  студенти та учні;

- послуги професійних місцевих екскурсоводів.

  • Особисті витрати (сніданки, обіди, вечері, сувеніри).

Тури вихідного дня з Рівного, Луцька, Львова.


туристична агенція "Світ - Тур" тм. Рівне

Дякуємо що обираєте нас