Залізний Порт

ціни 2021

Морська 2021
Гавань 2021
Акварель 2021
Залізний Порт 2021
Отаман Залізний Порт
Сузір'я Рівне Залізний Порт

 

   Херсонська область - область у південній частиніУкраїни, у межах Причорноморської низовини. На північному заході межує з Миколаївською, на півночі - з Дніпропетровською, на сході - із Запорізькою областями України, на півдні з Автономною Республікою Крим. Утворена 30 березня 1944 року.

   Територія 28 461 км² (4,71 % від території України). Херсонщина за площею має сьоме місце серед інших областей України.

   Територією області проходить державний кордон протяжністю 458 км (350 км Чорним і 108 км Азовським морями). На кордоні розташовано 4 пункти пропуску: авіа, річковий порт, морські порти Херсона і Скадовська. Відстань від Херсона до Києва залізницею - 664 км, шосейними шляхами - 605 км!

   Залізний Порт - екологічно чистий район на кордоні Біосферного заповідника, тут легко дихається сухим степовим повітрям з домішкою морського бризу, тут граються біля берега дельфіни.

   Тут немає гір і печер, як в Криму, але є те саме Чорне море, величезні паркові зони прекрасних пансіонатів, цілюще повітря, кілометри широких піщаних пляжів і чиста морська вода.

   На довгій набережній Залізного Порта можна знайти будь-які розваги й ласощі. У селищі є аквапарк, луна-парк, парки атракціонів, кінотеатр, безліч барів, ресторанів, піцерій і кафе. Величезну популярність Залізний Порт здобув серед молоді, для яких пропонуються як екстремальні види відпочинку - парапланеризм, віндсерфінг, катання на одномоторних літаках, зорбінг, скайсерфинг, гідроцикли та акваскутери, так і стали вже звичними катання на «плюшках», «бананах», «шайбах »і водних велосипедах. Романтичні морські світанки і заходи, прогулянки на яхтах і катерах чекають туристів, закоханих у Чорне море.

   Тут гостинно зустрічають кожного, пропонують послуги на будь-який смак і гаманець, і дуже прагнуть, щоб Ви знову повернулися саме сюди, в Залізний Порт, і в наступному сезоні.

 

 

Інші курорти. Херсонська оласть.

 

Залізний порт з висоти пташиного польоту.

Залізний Порт (Хресонська область) Тури з м. Рівне, Новоград - Волинський, Житомир. Також можливо замовити окремо проїзд


туристична агенція "Світ - Тур" тм. Рівне

Дякуємо що обираєте нас