Залізний порт з Рівного!!!

Виїзд з Рівного, Проживання 10 днів\10 ночей + 2 дні дорога

Відпочинок в Залізному порту

 

   Туристична агенція міста Рівне – «Світ-тур» пропонує провести свій відпочинок та оздоровлення на узбережжі Чорного моря, а саме на курорті Херсонської області в с. Залізний Порт.

   Залізний порт розташований  в 70 км від м. Херсон. Сьогодні це виключно курортне селище, віддалене від промислових центрів та великих міст.

            Залізний порт межує з Чорноморським заповідником ( через те, що тут морська вода унікальна за своїм хімічним складом, дуже чиста і можна сказати цілюща). Неподалік – 15 км від селища є гейзер з термальними водами, які допомагають у лікуванні багатьох хвороб, зараз там облаштовано три басейни – два з цілющою водою, один з лікувальними грязями.

            В Залізному Порту добре розвинута інфраструктура, обладнаний пляж з пристойною набережною. На набережній розташовані кінотеатри, аквапарк, каруселі, комп`ютерні зали, більярдні, тир, кафе, ресторани, клуби, дискотеки, що роблять цей невеликий  курорт привабливим для туристів де діти і дорослі можуть знайти собі розваги і вдень, і ввечері.

            Також вам тут запропонують екстремальні види відпочинку на будь — який смак — відсерфінг, катання на одномоторному літаку, гідроцикли, плюшки, банани, скутери, катамарани.

            Біля берегів кожен день можна побачити дельфінів.

А  ще в Херсонській області – і в Залізному Порту, і в Лазурному, Красному, Скадовську завжди дешевші сезонні овочі та фрукти, адже їх вирощують саме на Херсонщині.

            «Світ – тур» з величезним задоволенням запрошує усіх бажаючих провести свій відпочинок весело та з користю в Залізному Порту.

База відпочинку «Морська»

База відпочинку «Сонячна»
База відпочинку «Чайка»  База відпочинку «Акварель»