Сонячний Єгипет

Тури на відпочинок в Єгипет

Єгипет - одне з найпопулярніших напрямків серед українців. Уже котрий рік наші співвітчизники їздять по цій чудовій країні і відпочивають на березі Червоного моря - здається, що про Єгипет уже відомо все. Туристичних визначних пам'яток в цій країні хоч відбавляй. Головний її атракціон - Червоне море, одне з найкрасивіших на планеті. Другий за значимістю привід відвідати Єгипет - це древні руїни, фортеці, храми. Єгипетські піраміди - єдине офіційне чудо світу, що збереглося з античних часів. Третій привід - релігійний. Тут і гора Мойсея, і коптський монастир Святого Антонія і навіть найбільший в світі ісламський університет «Аль-Азхар».

Відпочинок в Єгипті

Відпочинок в Єгипті

Відпочинок в теплих країнах давно перестав бути розкішшю. І першою зарубіжною поїздкою початківця туриста найчастіше стає Єгипет. Для багатьох ця країна уособлює ідеальний відпустку - круглий рік можна плескатися в прозоро-бірюзової води Червоного моря, милуючись коралами і красивими строкатими рибками; валятися на пляжі в розпал холодної зими, коли у нас все всипане снігом. А потім повертаєшся додому - красивий, засмаглий, відпочив - і все дивляться на тебе з заздрістю. Гарячі тури і путівки в Єгипет - це відмінний варіант відпустки на будь-який смак і бюджет, саме тому сюди повертаються ще й ще раз. Тут є не тільки розкішні пляжі, зелені парки і сади, а й насичена екскурсійна программа.

ВІдпочинок в Єгипті

Географія Єгипту

Держава знаходиться на сході Північної Африки, займає частину Азії (півострів Синай), територія країни простягається з півночі на південь на 1240 км, а із заходу на схід — на 1086 км. На заході межує з Лівією (спільний кордон — 1050 км); на сході — з Ізраїлем (110 км, разом із сектором Газа Палестини); на півдні — з Суданом (1150 км). На півночі омивається водами Середземного моря Атлантичного океану (берегова лінія завдовжки 995 км), а на сході — Червоного моря Індійського океану (1941 км). Важливу роль Єгипту в геополітиці пов'язують з його стратегічним положенням трансконтинентальної нації, оскільки вони володіють «політико-економічним мостом» (Суецький перешийок) між країнами Африки та Азії, які, у свою чергу, проходять по судноплавних водних шляхах (Суецький канал), що сполучає Середземне море з Індійським океаном через Червоне море.

Відпочинок в Єгипті

Море в Єгипті

Червоне море  — частина Індійського океану, між Африкою і Аравійським півостровом; Баб-ель-Мандебською протокою й Аденською затокою сполучене з океаном. На півночі має Синайський півострів, затоку Акаба і Суецьку затоку (з якої прямує Суецький канал). Після відкриття Суецкого каналу в 1869 році Червоне море стало частиною найважливішого водного шляху, по якому здійснюються морські перевезення між Європою і Азією.

Червоне море розташоване між посушливими землями, пустелями і напівпустелями, тому відноситься до внутрішніх морів. Омиває береги Азії та Африки: Єгипту, Судану, Джибуті, Еритреї, Саудівській Аравії, Ємену, Ізраїлю і Йорданії.

Площа Червоного моря дорівнює 450 тис. км², майже 2/3 моря лежать в тропічному поясі. Об'єм води — 251 тис. км³.

 

Відпочинок в Єгипті

Клімат і погода

Клімат Єгипту сприяє не тільки до літнього відпочинку на узбережжі, а і до січневих турів до Червоного моря. Купальний сезон, що триває цілий рік, дозволяє вибирати гарячі путівки за найвигіднішими цінами. В Єгипті тропічний / субтропічний континентальний клімат. Взимку (грудень-лютий) повітря прогрівається від +20 до + 25 ° C, влітку (травень-вересень) від +35 до + 40 ° C. Також навесні і взимку туристи можуть зустрітися з гарячими сухими вітрами ( «хамсин»). Деякі єгипетські курорти захищені від вітрів горами. Це дозволяє морю прогріватися ще сильніше. До таких курортів відноситься, зокрема, відомий своїми кораловими рифами Шарм-ель-Шейх. У подібних місцях зимовий відпочинок значно більш комфортний - відсутність будь-яких вітрів дозволяє морю і повітрям не остигати протягом всієї зими.

Відпочинок в Єгипті

Столиця Єгипту, Офіційна мова

Каїр— столиця Єгипту. Хоча офіційною назвою міста є Каїр єгиптяни використовують і другу частину першоназви і називають місто «Маср» (тобто «Єгипет»). Каїр (Маср Аль-Кагіра) з арабської перекладається — переможець Єгипту.

Єгипетська мова — мова давніх єгиптян. Є відгалуженням афразійської мовної родини. Найдавніші написи єгипетською мовою датуються 3200-м роком до н. е., таким чином, єгипетська мова є однією з перших мов, що мали писемність. Єгипетську мову використовували до кінця XVII-го століття у вигляді коптської мови. Жителі сучасного Єгипту спілкуються арабською мовою, а точніше єгипетським різновидом арабської мови, що поступово заступив коптську як мову у повсякденному вжитку після арабського завоювання Єгипту. Коптська мова й досі залишається літургійною мовою Коптської православної церкви.

Відпочинок в Єгипті

Кухня Єгипет

Любителі смачно поїсти в Єгипті явно не залишаться в образі. Різні нестандартні страви і напої доповнять прекрасний відпочинок і дозволять насолодитися будь-якому гурману по повній!

Більшість страв національної кухні Єгипту, як правило, мають гострий смак, так як для їх приготування використовуються найрізноманітніші спеції і соуси. Любителі вегетаріанської їжі відкриють для себе чимало смачних страв, приготованих без м'яса і риби. Блюдо, яке вам запропонують в першу чергу в Єгипті напевно буде з бобів, так як боби є візитною карткою традиційної кухні Єгипту. Смачне і оригінальне блюдо з бобів, яке рекомендується спробувати всім, - «бобовий бургер».

 

Менеджери туристичної агенції "Світ - Тур" тм. підберуть тур за вашими потребами та вашим бюджетом.


туристична агенція "Світ - Тур" тм. Рівне

Дякуємо що обираєте нас