Чудеса Подiлля та Буковини + Бакота з Рівного

Програма туру до Чудеса Поділля та Буковини + Бакота

Виїзд з РІВНОГО, ЛУЦЬКА та ЛЬВОВА Можлива індивідуальна організація турів для груп від 6 до 51 осіб. Можлива розробка індивідуальної програми. Можлива оргіназація туру зі зручним для Вас часом і місцем для груп.

Кам'янець - Подільський

День 1

05.20 - виїзд з міста Рівне, ТЦ «Покровський» (виїзд з інших міст повідомимо індивідуально).

09.30 – зупинка на сніданок, туалет.

11.00 – 13.00 – Екскурсія по одному з найпрекрасніших міст України - Чернівцях. Це важливий культурний та науково-освітній осередок України, який залишить після себе тільки незабутні враження. Ми прогуляємося по Турецькій площі, дізнаємося таємниці та легенди вул. О. Кобилянської, відвідаємо алею зірок і ще багато іншого.

13.00 – 13.50 - Обід.

14.00 – 15.30 -  Запрошуємо Вас до архітектурної перлини Чернівців колишної Резиденції православних митрополитів Буковини та Далмації. Нині це корпуси Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та заодно найпопулярніше місце для фотосесійт. Архітектура та шарм якої нікого не залишить байдужим.

16.30 - 18.00 – Відвідуємо одне з "семи чудес України" - Хотину. Іноземці це місто називають райським куточком на планеті, з багатою культурою та закріпленими традиціями. Хотинська фортеця досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра й просто перехоплює подих з перших хвилин перебування.

19.00 – Відпочинок у комфортабельному готелі «Ксенія» поблизу Кам’янця-Подільського. З неймовірною територією та прекрасними краєвидами. Словом, ідеальне місце для того, аби забути про турботи і повністю насолодитися відпочинком.

Бакота

День 2

08.30 – просинаємося і гарненько снідаємо.

09.00 – 11.30 -  Переїзд до мальовничого с. Бакота.

11.30 – 12.30 - У Бакоті Ви побачите найдавніший на придністровських землях чоловічий монастир. Недаремно це найстаріший монастир, адже в Бакоті, на високій 120-метровій білій скелі ще в ХI столітті він був створений, більша частина приміщень якого була в печерах. Екскурсію монастирем проводить Тарас Горбняк – уродженець затопленого села Бакота. Вже багато років він займається дослідженнями історії цієї території, а також розповідає її усьому світові. Історії про те, як селяни самостійно мусили руйнувати власні хати, рубати дерева у своїх садах і покидати родинні місця, просто приголомшують. Територія, яка підлягала затопленню, була зачищена повністю, а інтернетні історії про купол церкви, який видно з води – не більше ніж вигадка, перенесено було навіть цвинтарі. Колись – це трагедія тисяч людей, а нині – місце, де тілом і душею відчуваєш спокій.

13.00 – 14.00 - круїз на кораблі по каньйону Дністра. Магія починається коли Ви заходите на борт катера. Гамір і втома міста залишаються позаду, а на зустріч спішать неймовірний пейзаж дністровського каньйону, легкий бриз, запах пірсів, скрип канатів та шалене відчуття свободи.

14.00 – 15.00 -  Вільний час.  Обід з надзвичайними краєвидами.

17.00 – Повернення до готелю.

Чернівці

День 3

09.00 – просинаємося і гарненько снідаємо.

09.30 – виїзд з готелю з речами.

10.00 - Приїзд до Кам’янця Подільського.

10.00 – 13.00 - екскурсія по фантастичному місту, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. "Квітка на камені" саме так ще називають місто Кам’янець, він визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні... Ми помандруємо старим містом, де оглянемо стару фортецю (ХІІІ-ХVІІІ ст.), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст.), поруч знаходиться мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), прогулянка вулицями старого міста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створена природою і людиною та багато іншого.

І звісно ж відвідаємо неймовірну Кам'янець-Подільську фортецю - частину оборонної системи міста Кам'янець, колишньої столиці Подільського князівства, яка входить до Національного історико-архітектурного заповідника «Кам'янець» - одного з «Семи чудес України».

13.00 – 14.00 – обід.

14.00 – 16.00 – вільний час.

22.30 - повернення до Рівного (орієнтовно). Час та місце повернення до інших міст уточнимо індивідуально.

У вартість туру включен

 • проїзд комфортабельним автобусом, або мікроавтобусом;
 • проживання в садибі (готелі): 2-, 3-, 4-місні номери на вибір;
 • трансфер до туристичних об'єктів;
 • супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
 • страховий поліс (груповий).

Додатково оплачується:

 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти, а саме:
  • Кам’янецька фортеця (дор. – 100 грн., дит. – 50 грн.);
  • Хотинська фортеця (дор. – 80 грн., дит. – 40 грн.);
  • Чернівецький університет: дор. - 60 грн,  30 грн – студенти та 20 грн. - учні;
  • Екологічний збір Бакота: дорослі – 35 грн, 25 грн – дит.
  • Круїз по Дністровському каньйону – розбивається на групу
  • послуги професійних місцевих екскурсоводів
  • Особисті витрати (харчування, сувеніри)

Тури вихідного дня з Рівного, Луцька, Львова.


туристична агенція "Світ - Тур" тм. Рівне

Дякуємо що обираєте нас