Затока

У Людмили 2021
Літо Мікро 2021

   Селище Затока вже давно стало популярним серед одеситів та інших відпочиваючих. У спекотні літні вихідні сюди їхало стільки автомобілів, що вони створювали справжнісінькі затори на дорозі, що вела до морського узбережжя.
За останні роки курорт Затока став одним з найвідоміших та найбільш відвідуваних місць на Чорноморському узбережжі, значно розширив свою інфраструктуру і щосезону приваблює все більше бажаючих поніжитися на його чистих, піщаних пляжах. Що ж робить Затоку такою популярною?

   Слід зазначити, що сьогодні кажучи про курорт Затока, мають на увазі не лише однойменне селище, а всю територію від села Кароліно-Бугаз аж до Сергіївки, яка знаходиться на Будацькій косі, що розділяє Чорне море та Дністровський лиман.
Отже, першим і найбільшим плюсом у виборі цього курорту для відпочинку є його місце розташування. До Затоки легко дістатися як своїм транспортом, так і автобусом з Рівного.

Пляжі

   Затока славиться рівними, чистими пляжами, ні тобі гір, ні урвищ, що робить доступ до морського узбережжя більш легким та зручним. В деяких місцях ширина Будацької коси така незначна, що можна з легкістю переходити з одного пляжу на інший, чергуючи купання у морі з купання у лимані, де вода прогрівається до значно вищої температури.

   Ще однією перевагою Затоки є її м’який та теплий клімат, що дає змогу розпочинати пляжний сезон вже в кінці травня і закривати у вересні. Але якщо збираєтеся їхати з малою дитиною, то краще спланувати відпустку на початок липня, час, що є найбільш сприятливий для відпочинку. І не бійтеся, що вам докучатиме спека, приємний прохолодний бриз із Чорного моря забезпечить комфортний відпочинок.

Розваги

   Сумувати в Затоці не доведеться, бо тут вам запропонують широкий спектр розваг, на будь-який смак та гаманець.
Діти будуть в захваті від аквапарку з його гірками, басейнами та майданчиками, хоча дорослі теж скоріш за все будуть не проти підкорити одну з багатьох стрімких гірок.

   Якщо ж вам хочеться просто в спокої поплавати в басейні, то варто навідатися до комплексу критих басейнів, що знаходиться при базі відпочинку «Сонячна».

   Поціновувачі водних прогулянок можуть покататися на катері по морю чи лиману, оцінити велич Акерманської фортеці зі сторони водного плеса або ж насолодитися видами вечірньої набережної, підсвіченої ліхтарями.

 

Затока (Одеська область) Тури з м. Рівне, Новоград - Волинський, Житомир. Також можливо замовити окремо проїзд


туристична агенція "Світ - Тур" тм. Рівне

Дякуємо що обираєте нас