База відпочинку Дельфін (Рибаківка)

С. РИБАКІВКА(МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ).

(12 днів/10 ночей)

      Село Рибаківка разташоване в Миколаївській області недалеко від Коблево. Рибаківка знаходится в екологічному чистому регіоні, де немає розвиненої промислової інфраструктури. Красиві морські пейзажі, чисте море, сосновий ліс, пологе морське дно - такі фактори роблять привабливим літній відпочинок в Рибаковці для сімей з дітьми та молоді. Тут тихо і спокійно, але  нескучно -  рибалка, екскурсії, катания на катамаранах, парашутах, скутерах, а вечером - дискотеки.

       В курортній зоні Рибаківка розташоване унікальне  по своїм властивостях озеро Тузла. грязі  якого володіють сильними лікувальними  властивостями . З берега відкривається  мальовничий вид на легендарний острів Березань (колишній о. Борисфен,  він же легендарний Острів Буян). База знаходиться в живописному місці 50 метрів від моря. Вздовж берега росте сосновий ліс.  Територія бази  відпочинку добре  озеленена, встановлений дитячий майданчик с качелями і гірками.

      Для послуг відпочиваючих є  номери стандарт в основному корпусі  зі зручностями  на території бази . На базі відпочинку працює кафе с "лінією роздачі", Є невелика кухонна зона з газовою плитою( посуд має бути  власний.)

НОМЕРА “Економ” : балкон • холодильник • необхідні меблі; • зеркало, коврик; • шкаф, прикроватні  тумбочки; • туалети та душеві на території.

Вартість з 1 людини з проїздом  

Виїзд 2-3 -4-м(стандарт)  
20.07 3150
30.07 3150
09.08 3150
19.08 3150

    Діти від 4 до 7 років  знижка  – 400 грн. від вартості путівки.

   Діти до 3 років при  2-х дорослих в номері – 200 грн.(комунальні послуги).

   Вартість одного проїзду : 1200 грн. – дорослий, 1100  грн. – дитина до 10 р.

   У вартість входить:  проїзд автобусом, проживання(10 ночей), страховка


туристична агенція "Світ - Тур" тм. Рівне

Дякуємо що обираєте нас