Привітна Болгарія

Тури на відпочинок до Болгарії

Це унікальна країна, інтригуюча не тільки своїми природними багатствами, жарким кліматом, прохолодою Чорного моря, але і принадна культурним розмаїттям. Болгарський народ зберіг з найдавніших часів і до цього дня безліч традицій і звичаїв, які відображають самобутність болгарської культури. Територіальне розташування Болгарії на перетині основних транспортних магістралей визначило строкатість національного культурного колориту.

Відпочинок в Болгарії

Відпочинок в Болгарії

Болгарія славиться своїм сонячним жарким літом, і відомими курортами, великою кількістю готелів різних категорій, чудовим морем з дивовижними піщаними пляжами, за чистоту яких їм з року в рік присуджується знаменитий «синій прапор», величезною різноманітністю вин, дуже смачними і дешевими фруктами, а також привітністю місцевого населення до приїжджих.
А завдяки засніжених горах і безкрайніх хвойним лісам Болгарія стала популярна серед туристів не тільки як літній, а й як зимовий курорт, де сніговий покрив тримається до 120 днів в році, а у високогірних районах до 7-8 місяців. Гірськолижні тури до Болгарії в останні роки користуються все більшим попитом. У підніжжі мальовничій гірській місцевості знаходиться безліч лікувальних і мінеральних джерел.

Відпочинок в Болгарії

Географія Болгарії

 Республіка Болгарія — держава у південно-східній Європі. Розташована в східній частині Балканського півострова. Межує на півночі з Румунією — вздовж Дунаю, на півдні — з Грецією і Туреччиною, на заході — з Сербією і Північною Македонією. На сході омивається Чорним морем протяжність берегової лінії — 378 км. Площа 110,9 тисяч км². Населення — 8,257 млн осіб (перепис 2001 року). Максимальна відстань із заходу на схід 520 кілометрів, з півдня на північ — 330 кілометрів. Болгарія має спільний кордон на півночі з Румунією, на заході із Сербією та Північною Македонією, на півдні з Грецією та Туреччиною. Чверть території займають ліси — одні з найгустіших у центральній Європі.

Відпочинок в Болгарії

Море в Болгарії

Курорти Чорного мор'я чудово підійдуть для відпочинку з дітьми

Тут піщані пляжі, тепле море з пологим берегом, відмінне купання і чудовий клімат. Болгарія славиться мальовничими ландшафтами і місцевими пам'ятками - тут можливий не тільки пляжний, а й екскурсійний відпочинок.

 

Відпочинок в Болгарії

Клімат

Клімат Болгарії багато в чому схожий з українським - спекотне літо і холодна зима, проте і у нього є свої відмінні риси. Незважаючи на відносно невелику територію цієї країни, клімат все-таки неоднорідний, адже тут є і гори, і море.

Балканські гори створюють природний бар'єр для повітряних мас, впливаючи на погоду в усій державі, на півночі клімат помірно-континентальний. На півдні ж клімат в Болгарії ближче до субтропічного (чимось схожим з середземноморським), завдяки Чорному морю.

Відпочинок в Болгарії

Столиця Албанії, Офіційна мова

Софія  — столиця, найбільше місто і головний культурний та економічний центр країни Болгарії. Воно є 15-им найбільшим містом в Європейському союзі, з населенням 1 291 591 осіб (перепис 2011), що становить 17,5 % населення країни. Софія лежить в центральній частині Західної Болгарії, в Софійській котловині, на південь від неї височіє гора Вітоша, на захід — гора Люлін, на північ — Стара Планина.

Офіційна мова Болгарії - Болгарська, одна з південнослов'янських мов. Поширена в Болгарії, певна кількість носіїв також живуть в Україні (Одеська область), Молдові, Румунії, Північній Македонії.

 

Відпочинок в Болгарії

Болгарська кухня

Вранці прийнято пити молоко з хлібом або зі здобної булочкою: кисле (знаменитий йогурт) або свіже гаряче, яке може бути підсолити, підсолоджений (холодного молока болгари не люблять). Поспішаючи на роботу, інші закушують «на ходу» всухом'ятку купленим шматком листкового пирога з бринзою (баніца).

Для обіду, який починається опівдні, готуються тушковані блюда: овочеві (квасоля серед них на першому місці) або м'ясні. Хліб - важлива складова частина їжі, і болгари надають великого значення його свіжості, вважаючи за краще теплий страви запивають різноманітними соками або прохолодними напоями.
Вечеря у болгар схожа на обід. Для гостей прийнято готувати м'ясо, підсмажене на решітці над вугіллям

Менеджери туристичної агенції "Світ - Тур" тм. підберуть тур за вашими потребами та вашим бюджетом.


туристична агенція "Світ - Тур" тм. Рівне

Дякуємо що обираєте нас