Колоритна Албанія

Тури на відпочинок в Албанію

Унікальна Албанія - справжня загадка для мандрівників! Якщо подивитися на глобус, то важко собі уявити, що десь є незвідані території. Але ось Албанію поки ще сміливо можна назвати «білою плямою», на яку слід звернути увагу допитливому мандрівнку. Албанія являє собою країну, яка розташувалася на південному сході Європи на Балканському півострові. Мабуть, це один з останніх ще не досліджених куточків світу, який притягує туристів.
Відпочинок в Албанії

Відпочинок в Албанії

Відпочинок в Албанії порадує чудовою та незайманою природою, неймовірними краєвидами, чистим і прозорим морем, відсутністю шуму на курортах, великої кількості людей і цікавою культурою. Албанія тепер розвивається в повну силу і відкрита для туристів. Приємний бонус - безвізовий в'їзд в мальовничу Албанію і 300 сонячних днів на рік!

ВІдпочинок в Албанії

Географія Албанії

Албанія - це одна з країн південно-східної Європи, яка розташована на Балканах. Загальна площа цієї стародавньої країни становить 28 748 км. кв. Республіка Албанія на півночі межує з Чорногорією, на північному сході - з Косово, на сході - з Македонією, а на півдні і південному сході - з Грецією. Загальна протяжність албанського кордону - 1094 км. На заході Албанія омивається теплими і прозорими водами Адріатичного та Іонічного морів. Найвища вершина Албанії - гора Кораби (2764 м).

Відпочинок в Албанії

Море в Албанії

Албанія омивається водами Адріатичного та Іонічного морів. Загальна берегова лінія становить 362 км. На Адріатичному узбережжі Албанії біля стародавнього міста Лежачи, заснованого ще в IV ст до н.е., знаходиться красивий Дрінскій затоку.

Албанії належать кілька невеликих островів, але всі вони нежилі. Найбільший з них - острів сазанами, який знаходиться біля входу в затоку Влера. Його площа становить 5 км. кв.

 

Відпочинок в Албанії

Клімат і погода

Клімат в Албанії переважає типовий для всього Середземномор'я: м'який субтропічний з сухим жарким літом (середня температура +27 градусів) і з вологою прохолодною зимою (середня температура + 5 градусів). Туристичний сезон триває з травня по вересень (найтепліший місяць - липень, до +38 градусів), але навіть в жовтні і квітні погода в Албанії може бути досить сприятливою для відпочинку.

Відпочинок в Албанії

Столиця Албанії, Офіційна мова

Столиця Албанії - Тірана, яка була заснована турками в 1614 році. У 1920-му році общеалбанскій Національний конгрес проголосив Тирани столицею незалежної Албанії. Зараз населення Тирани налічує понад 400 тис. Чоловік.

Офіційна мова Албанії - албанський, який є гілкою індо-європейських мов, а також спадкоємцем іллірійського мови. Сучасний албанська мова має багато запозичень з грецької, італійської, латинської, турецького, і слов'янської мов.

Відпочинок в Албанії

Кухня Албанії

Кухня Албанії сформувалася під сильним турецьким впливом. Традиційний обід в Албанії починається з закуски, відомої як «мезе» (кисле молоко, м'ясо, огірки, часник, оливкова олія, спеції). Турист може прийняти «мезе» за основне блюдо, але насправді це всього лише місцева закуска. Традиційне «мезе» подається в Албанії з курячою печінкою. Що ж стосується традиційного албанського аперитиву, то це ракія або келих червоного вина.

Менеджери туристичної агенції "Світ - Тур" тм. підберуть тур за вашими потребами та вашим бюджетом.


туристична агенція "Світ - Тур" тм. Рівне

Дякуємо що обираєте нас